Show Uitslagen Xavi

Kilimanjaro v.d.Pronkhoeve (Xavi)

26/10/2019 - Lovanium Trofee, Leuven - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Luis Manuel Calado Catalan (PT)

 

08/09/2019 - Rhodesian Ridgeback Clubmatch, Eerbeek

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 3

Keurmeester:  Richard v. Aken (RSA)

 

 

27/07/2019 - Liège - Luik Golden Dog Trophy + Benelux Winner - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dhr. J-P Achtergael (BE)

 

22/06/2019 - Internationale hondenshow Terni - Italië

Open Klasse:

Uitmuntend  1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester: Francesco Cochetti (IT)

 

25/05/2019 - Belgische Rhodesian Ridgeback clubmatch

Kampioen Klasse:

Uitmuntend  4

Keurmeester: Rosemary Green (AU)

 

11/05/2019 - 97e Internationale hondenshow Luxemburg

Open Klasse:

Uitmuntend  1  / CAC

Keurmeester: mw. Orit Nevo (IR)

LUXEMBURGS KAMPIOEN

 

04/05/2019 - 49e Flanders dog show - Gent - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend  5

Keurmeester: dhr. T.Griffin (IE)

 

13/04/2019 - Antwerpen dog show - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 4

Keurmeester: dhr. J. Decuyper (BE)

 

06/04/2019 - CAC/IB IJsselshow - Zwolle

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 1

Keurmeester: mw. M.Franken (NL)

 

23/03/2019 - Internationale rashonden tentoonstelling Kynologenvereniging Rijnland - Bleiswijk

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: mw. M.E. Trésoor (NL)

 

17/03/2019 - CAC/IB Schaal van Kempen - Weelde - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOB

Kwalificatie voor de Cruft 2020

Keurmeester: Dhr. Petrus Roosenboom (BE)

 

09/03/2019 - Landessiegerschau West (RRCD) - Duitsland

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2 / RCAC

Keurmeester: Dhr. Henk Salm (NL)

DUITS KAMPIOEN

 

26/01/2019 - CAC/IB Moeskroen - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 3

Keurmeester: R. Cekic (SRB)

 

16/12/2018 - Amsterdam Winner 2018 - Amsterdam

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Birgit Sluiter (NL)

 

14/12/2018 - CAC/IB Holland Cup - Amsterdam

Open Klasse:

Uitmuntend 3

Keurmeester: Dhr. hans Stigt (NL)

 

09/12/2018 - CAC/IB Brussels Dog Show - België

Open Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dhr. Umit Ozkanal (TR)

 

08/12/2018 - CAC/IB Brussels Trophy - België

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / RCAC / RCACIB

Keurmeester:  Dhr. Alberto Cuccillato (IT)

     

06/10/2018 - CAC/IB La Louviere - België

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 

Keurmeester: V.Moyano Gonzalvez (E)

      

30/09/2018 - Rhodesian Ridgeback Clubmatch Luxemburg

Kampioen Klasse:

Uitmuntend

Keurmeester: Dhr. René Favre (FR)

 

29/09/2018 - CAC/IB Maastricht

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 1 / RCAC / RCACIB

Keurmeester: Mw. K. Tar (UKR)

 

16/09/2018 - Rhodesian Ridgeback Clubmatch, Houten

Kampioen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. S.Krigholm (SWE)

 

25/08/2018 - CAC/IB Mechelen - België

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / RCACIB

Keurmeester: Dh. Rudi Smits (NL)

 

10/08/2018 - World Dog Show 2018, Amsterdam

Open Klasse:

Uitmuntend

Keurmeester: Dhr. Dinky Santos (PH) 

 

09/08/2018 - Benelux Winner 2018, Amsterdam

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / Benelux Winner Nederland 2018

NEDERLANDS KAMPIOEN

Keurmeester: Mw. Nicole Hostern-Ceustermans (NL)

 

04/08/2018 - Franse Rhodesian Ridgeback Clubmatch, Chatel Guyon - Frankrijk

Open Klasse:

Uitmuntend

Keurmeester: Mw. Orit Nevo (IL)

 

03/08/2018 - TAN test, Franse Rhodesian Ridgeback Club, Chatel Guyon - Frankrijk

100 Punten

FRANS KAMPIOEN

 

21/07/2018 - 64th Golden Dog Trophy, Luik - België

Open Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. Tiina Illukka (FI)

 

30/06/2018 - VDH Annual Trophy, Hannover - Duitsland

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC

Keurmeester: Mw. C.Kerssemeijer (NL)

 

23/06/2018 - CAC/IB IJsselshow Zwolle

Open Klasse:

Uitmuntend 1

Keurmeester: Mw. Mariëlle Trésoor (NL)

 

03/06/2018 - Championnat de France, Parijs - Frankrijk

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester : Dhr. René Favre (FR)

 

26/05/2018 - Belgische Rhodesian Ridgeback Clubmatch, Bonheide, België 

Open Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dhr. Eddy Patterson (IE)

 

21/05/2018 - CAC/IB Pinkstershow Arnhem, Venray

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester: Dhr. P. Sanders (NL)

 

19/05/2018 - CAC Wieze - België 

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / BOS / HOP koning 2018

Keurmeester: Dhr. J-P Achtergael (BE)

 

28/04/2018 - CACIB Lingen - Duitsland

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1 / RCACIB / CAC / RES-Club CAC

Keurmeester: Dhr. H. Boelaars (NL)

 

21/04/2018 - Brabo Hondenshow Antwerpen - België

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. T. Leenen (BE)

 

14/04/2018 - Hondenshow Maubeuge - Frankrijk

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / BOB / CACS / BIG 3

Keurmeester: Dhr. Jacques M. Goubie (FR)

 

08/04/2018 - 96e Internationale hondenshow Luxemburg

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1 / CACL

Keurmeester: Dhr. J-P Achtergael (BE)

 

18/03/2018 - 23e Internationale hondenshow KV Rijnland, Hazerswoude-dorp

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / RCACIB

Keurmeester: Dhr. J. Sloot (NL)

 

04/03/2018 - 20e Ambiorixtrofee, Genk - België

Open Klasse:

Uitmuntend 1 / RCAC

Keurmeester: G. Schogol (GE)

 

27/01/2018 - CAC/IB Mouscroun - België

Open Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. Nikolina Dadidovska (BG)

 

14/01/2018 - Hond van het jaar show 2017 - Amersfoort

Selectie laatste 6 van rasgroep 6

Keurmeester: Dhr. P. Sanders (NL)

 

07/01/2018 - 45ste Schaal der Kempen, Weelde - België

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. Marko Lepasaar (EE)

 

17/12/2017 - Brussels Dog Show - België

Tussen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. L. de Ridder-Ongena (BE)

 

16/12/2017 - Brussels Trophy - België

Tussen Klasse:

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. Silvia Weber-Martegani (SH)

 

10/12/2017 - Amsterdam Winner

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1

Keurmeester:  Beli-Pekka Kumpumäki (FI)

 

02/12/2017 - IDS Rouen - Frankrijk

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOB / BIG 1

Keurmeester: Mw. S. Roser

 

09/11/2017 - World Dog Show Leipzig - Duitsland

Tussen Klasse:

Uitmuntend

Keurmeester: Dhr. Luis Pinto Teixeira (PRT)

 

08/11/2017 - German Winner Show Leipzig - Duitsland

Tussen Klasse:

Uitmuntend 1 / CAC

Keurmeester: Dhr. Dan Ericsson (SWE)

 

08/10/2017 - Hanzenshow Zwolle

Tussen Klasse :

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester: Mw. L. de Ridder-Ongena (BE)

 

07/10/2017 - IJsselshow Zwolle

Tussen Klasse :

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester: Dhr. Hans Stigt (NL) 

 

01/10/2017 - MHSV Dogshow Maastricht

Tussen Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester:  Mw. M. Franke (NL)

 

30/09/2017 - MHSV Dogshow Maastricht

Tussen Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. A.R.R. Doedijns (NL)

 

23/09/2017 - CAC/IB Compiegne - Frankrijk

Tussen Klasse : 

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOB / BIG 2

Keurmeester: Mw. Sonia Kelveri Phillipou (Cyprus)

 

09/09/2017 - CAC/IB Green Dog Show, Ciney - België

Tussen Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. Jochem Eberhart (DE)

 

02/09/2017 - CAC/IB Benelux Winner - Luxemburg

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1 / Beste Jeugd

LUXEMBURGS BENELUX JEUGD WINNER 2017

Kwalificatie voor de Cruft 2018

LUXEMBURGS JEUGD KAMPIOEN

BENELUX JEUGD KAMPIOEN

Keurmeester: Dhr. H. Gruttner (DE)

  

20/08/2017 - CAC/IB hondenshow, Mechelen  - België

Tussen Klasse : 

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dh. Siebel Burkhard (DE)

 

19/08/2017 - CAC/IB hondenshow, Mechelen  - België

Tussenklasse : 

Uitmuntend 1 / CAC / CACIB / BOS

Keurmeester: Dhr. Tibor Havelka (SK)

 

30/07/2017 - CAC/IB Benelux Winner Show - Rotterdam

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1 / Beste Jeugd

NEDERLANDS BENELUX JEUGD WINNER 2017

Kwalificatie voor de Crufts 2018

Keurmeester: Dhr. Gerard Cox (IE)

 

05/06/2017 - CAC Pinkstershow, Arnhem

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 2

Keurmeester: Mw. A.C.M. Kersbergen (NL)

 

27/05/2107 - 25th Belgian Rhodesian Ridgeback Clubshow 2017

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Mw. Orit Nevo (IL)

 

21/05/2017 - CAC K.V.N. Show der Hopstreken, Wieze - België

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. Rudy Feyaerts (BE)

 

30/04/2017 - CAC/IB Brabo Show Antwerpen  - België

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1

BRABO JUNIOR WINNER 2017

Keurmeester: Dhr. V. Veiga (PT)

 

16/04/2017 - CAC/IB Goes hondenshow

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1 / BOB / BIG 2

NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN

Uitgenodigd hond van het jaar show 2017

Keurmeester: Dhr. P. Sanders (NL)

 

15/04/2017 - CAC/IB Goes Dogshow

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. J. Coppens (NL)

 

09/04/2017 - CAC/IB Luxemburg 

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dhr. Vlasto Vojtek (SL)

 

18/03/2017 - CAC/IB Leiden

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 2

Keurmeester: Dhr. J. Wauben (NL)

 

05/03/2017 - CAC/IB Martini Dogshow Groningen

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1

Keurmeester: Dhr. Yossi Guy (IL)

 

26/02/2017 - CAC/IB Schaal der Kempen Weelde

Jeugd Klasse :

Uitmuntend 1 /JCAC /  Beste Jeugd

Keurmeester: Dh. Frank Whyte (GBR)

 

07/01/2017 - CAC Genk

Puppy Klasse :

Veel belovend 3

Keurmeester: Mw. M. Aleksosko Mile (MKD)

 

11/12/2016 - CAC/IB Amsterdam Winner

Puppy Klasse :

Veel belovend 1

Keurmeester: Dhr. Hans Boelaars (NL)

 

09/12/2016 - CAC Holland Cup Amsterdam

Puppy Klasse :

Veel belovend 1

Keurmeester: Mw. Gabriela Ridarciková (SK)

 

19/11/2016 - CAC/IB Kortrijk

Puppy Klasse :

Veel belovend 1 /BOB / BIS 9

Keurmeester: Mw. Mariëlle Trésoor (NL)

 

06/11/2016 - CAC/IB Bleiswijk

Minor Puppy Klasse :

Veel belovend 1 / BOB / BIS 1

Keurmeester: Mw. A. Edlander (SE)

 

05/11/2016 - CAC/IB Bleiswijk

Minor Puppy Klasse :

Veel belovend 1 / BOB

Keurmeester: Mw. M. Vermeire (BE)

 

25/09/2016 - CAC/IB Maastricht Benelux Winner

Minor Puppy Klasse :

Veel belovend 1

Keurmeester: Dhr. Igor Vyguzov (RUS)

 

24/09/2016 - CAC/IB Maastricht 

Minor Puppy Klasse :

Veel belovend 1 

Keurmeester: Mw. Bianca Teixeira (BRA)